O sklepie

 

Kim jesteśmy?

Działamy od 2015 roku, jako bezpośredni dystrybutor rolet plisowanych firmy Vertex S.A. – renomowanego polskiego producenta osłon okiennych - www.vertex.pl Od czerwca 2016 oferta sklepu poszerzyła się o nowe produkty – żaluzje wewnętrzne poziome aluminiowe i drewniane ISOTRA. Wszystkie produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie, zgodnie z Państwa wytycznymi. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do okna. Nowoczesne osłony okienne sprawią, że Państwa dom, mieszkanie nabierze nowego blasku.

Plisy okienne

Plisy okienne PLISSO to produkty doskonałej jakości. Szeroki wybór kolorów tkanin plisowanych, a także możliwość wyboru koloru osprzętu to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów.

Żaluzje aluminiowe i drewniane

W naszej ofercie znajdą również Państwo żaluzje aluminiowe i drewniane. Szeroki wybór kolorów piórek. Osprzęt może być również w kolorze piórek. Żaluzje to doskonałe rozwiązanie do domu i biura. Łatwo utrzymać je w czystości.

Błyskawiczna realizacja

Zamówienia realizujemy "od ręki". Zamawiając u nas masz gwarancję szybkiej realizacji i dostawy. W ciągu 24 h realizujemy Twoje zamówienie. Wysyłamy przesyłkę firmą kurierską. Więc na drugi dzień możesz cieszyć się już pięknie osłoniętym oknem!

Twoje zamówienie również możesz odebrać osobiście w Czechowicach-Dziedzicach.

Zapewniamy


Zamów już dziś plisę lub żaluzję i ciesz się pięknie osłoniętym oknem! Gwarantujemy jakość produktów.